• info@tiskarnasprint.cz
  • Bůžkova 138, Horka nad Moravou
O společnosti Tiskárna Sprint

O naší společnosti

Firma Sprint existuje na tiskovém trhu již od března roku 1991. Od té doby je Vašim tvůrčím partnerem a poradcem ve všech záležitostech týkajících se tisku.

Co nabízíme?

Nabízíme komplexní služby přesně podle Vašich přání a představ od grafického návrhu až po knihařské zpracování a dodání do domu. Široký sortiment naší produkce zahrnuje tiskoviny firemní, propagační i soukromé jako například katalogy, brožury (lepené i šité), prospekty všeho druhu, firemní tiskoviny, samopropisy, periodika, plakáty, kalendáře v různém provedení i velikostech (stolní, závěsné, kapesní apod.), různé druhy pohlednic (i vysekávané), přání, firemní obálky, reklamní letáky, etikety, knihy... a mnohem více.

Naše vlastní grafické studio pracuje s moderní počítačovou technikou a odpovídajícími programy jakými jsou Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator, CorelDraw. Provádíme všechny druhy sazby (i v cizích jazycích) včetně elektronické úpravy fotografického materiálu a osvit do formátu 644 × 510 mm. Vaše podklady nám můžete předat osobně, na CD či DVD nebo poslat na info@tiskarnasprint.cz

Zajišťujeme rovněž profesionální fotografické práce jak ve studiu tak v exteriérech. Nabízíme také možnost zhotovení leteckých snímků.

Tiskneme čtyřbarevným ofsetem a provádíme lakování až do formátu A2+.

Z knihařských prací provádíme laminování obalů, vazbu V1 a V2, drátěnou (kalendářovou) vazbu, výseky etiket, přebalů, pohlednic a firemních obálek.

Nabízíme gravírování laserem, výrobu reklamních a informačních štítků a cedulí. Laserové gravírování dřeva a výrobu CWG pro hru geocaching.

Dodáme Vám razítka Colop a Trodat. Rádi Vám poradíme v otázkách návrhu, zpracování, koncepce i realizace. Při realizaci Vašich přání klademe důraz na vysokou kvalitu, profesionalitu, dodržení dohodnutých termínů a především na
Vaši spokojenost.

Těšíme se na spolupráci.